Klinika za lečenje bolesti zavisnosti i rehabilitaciju - Soba 5 || VIP Vorobjev
 • Srpski jezik
 • Engleski jezik
 • Francuski jezik
 • Nemački jezik
 • Ruski jezik
 • Španski jezik
 • Italijanski jezik
 • Bugarski jezik
 • Grčki jezik
 • Arapski jezik
 • Iranski jezik
 • Albanski jezik
Menu
Menu

Dhoma e madhe numër 2

Dhoma e madhe numër 2 ka krevat të madh e të rehatshëm dopio, tavolinë shumë të bukur të kuzhinës dhe një vitrinë të bukur. Dhoma është e arreduar me mobilie luksoze, si dhe me të gjitha gjërat e nevojshme për qëndrim të rehatshëm në të, siç janë TV LCD me televizion kabllor, internet Wi-FRi falas dhe një frigorifer të vogël e kondicioner ajri.

Dalja ne tarracë ju ofron pamje shumë të bukur dhe atmosferë relaksuese me ajër të freskët dhe nën tingujt e zogjve.

Me dizajnin e saj elegant dhe komfor, do të plotësojë të gjitha kërkesat e hedonistëve më të mëdhenj. Pranë krevatit të madh dopio, gjendet edhe rafti për vendosjen e gjërave më të imëta, si dhe rafti për TV, vitrina e natës, pasqyra, llambat e murit… Bukurinë e hapësirës së përgjithshme e plotësojnë tepihët e leshtë që i japin ngrohtësi kësaj dhome. Dhoma është me parket më kualitativ dhe me perde shumë të bukura. 

Soba broj 2 klinika VIp Vorobjev
trpezarijski sto u sobi
Prostrani plakar u sobi klinike VIP Vorobjev

Të fundit nga blogu ynë

  • 12/12/2019
  • 0
  Trajtimi i personave të varur – Shpëtoni nga adikcioni në mënyrë të sigurt dhe pa dhimbje!

  Trajtimi i personave të varur – Shpëtoni nga adikcioni në mënyrë të sigurt dhe pa dhimbje!

  Varësia nga drogat, përkatësisht nga narkotikët është një sëmundje e rëndë, kronike dhe komplekse. Personat që luftojnë me varësinë dhe që vuajnë nga kjo sëmundje kanë dëshirë kompulsive dhe të pakontrollueshme për të konsumuar substanca adiktive. Linja karakteristike e personave të varur shihet në atë që këta persona do to vazhdojnë të kërkojnë dhe të

  Lexo me shume
  • 12/12/2019
  • 0
  Trajtimi i alkoolistëve – Si kryhet ky tretman?

  Trajtimi i alkoolistëve – Si kryhet ky tretman?

  Alkooli është një substancë e rrezikshme dhe njëra prej substancave psikoaktive që krijon varësi më së shumti. (Keq) përdorimi i tij afatgjatë dhe kompulsiv çon në shfaqjen e varësisë nga alkooli, përkatësisht në alkoolizëm. Kjo është njëra prej sëmundjeve më të përhapura të ditëve të sotme, e cila nuk bën diskriminim ndërmjet njerëzve dhe e

  Lexo me shume