Informacionet prej 07.30h deri në 15.30h E hënë – E diel prej 00h deri në 24h

Dhomat e pacientëve

Dhoma komode numër 1

Dhoma numër 1 ndodhet në katin e parë të klinikës VIP Vorobjev dhe ka një krevat dopio të madh dhe komod, një tavolinë ngrënieje me dy karrige dhe një dollap të madh me pasqyrë. Dhoma është e pajisur me mobilje luksoze të cilësisë së lartë, si dhe me të gjitha gjërat e nevojshme për një qëndrim të rehatshëm, si TV LCD me televizor kabllor, internet Wi-Fi falas dhe kondicioner.

Avantazhi i kësaj dhome është se ndodhet pikërisht pranë dhomës së ndenjes dhe ngrënies, kështu që shoqërimi me pacientët e tjerë është vetëm disa hapa larg.

Përveç krevatit të madh dopio, ka edhe një raft për ruajtjen e gjërave më të vogla, si dhe një raft televizori, komodina, një pasqyrë, llamba muri... Bukurinë e kësaj dhome e plotësojnë qilimat dhe perdet e bukura që japin ngrohtësi në hapësirë.

Dhoma e bollshme numër 2

Dhoma e bollshme numër 2 ka një krevat dopio të madh dhe të rehatshëm, një tavolinë të bukur ngrënieje dhe një gardërobë të madhe. Dhoma është e pajisur me mobilje luksoze të nivelit të lartë, si dhe të gjitha gjërat e nevojshme për një qëndrim të rehatshëm në të, si TV LCD me televizor kabllor, internet Wi-Fi falas, një frigorifer të vogël dhe kondicioner.

Dalja në tarracë ofron një pamje të bukur dhe një atmosferë relaksuese me ajër të pastër dhe cicërima zogjsh.

Me dizajnin dhe komoditetin e saj elegant, ajo do t’u plotësonte të gjitha kërkesat edhe hedonistëve më të mëdhenj. Përveç krevatit të madh dopio, ka edhe një raft për ruajtjen e sendeve më të vogla, si dhe një raft televizori, komodina, një pasqyrë, llamba muri... Bukurinë e gjithë hapësirës e plotësojnë tapetet e leshta që japin ngrohtësi. Dhoma është e veshur me parket të cilësisë më të lartë dhe perde të bukura.

Dhoma e bukur dhe e rehatshme numër 3

Dhoma e rehatshme dhe e qetë numër 3 është mobiluar dhe projektuar në mënyrë moderne që gjatë qëndrimit tuaj në klinikën tonë për varësi apo çrregullime mendore, qëndrimi juaj të jetë një kënaqësi e vërtetë.

Kjo dhomë ka pamje nga oborri dhe ka një krevat dopio të madh, një tavolinë ngrënieje, një dollap të madh dhe një krevat shtesë të rehatshëm ku mund të lexoni libra gjatë pushimit tuaj.

Klinika e trajtimit të varësisë VIP Vorobjev është krijuar për t'u ofruar pacientëve rehati dhe komoditet maksimal, si dhe privatësi. Kjo dhomë është ideale nëse dëshironi që dikush të jetë pranë jush gjatë trajtimit. Pavarësisht nëse është njëri nga prindërit, e dashura apo gruaja, në këtë dhomë të bukur numër 3, do të keni të gjithë komoditetin dhe privatësinë e nevojshme.

Sigurisht që ka një TV të madh LCD me televizor kabllor dhe internet falas Wi-Fi në mënyrë që të mund të relaksoheni plotësisht.

Zgjidhni një program për shërimin e varësisë

image