Klinika za lečenje bolesti zavisnosti i rehabilitaciju - Soba 4 || VIP Vorobjev
 • Srpski jezik
 • Engleski jezik
 • Francuski jezik
 • Nemački jezik
 • Ruski jezik
 • Španski jezik
 • Italijanski jezik
 • Bugarski jezik
 • Grčki jezik
 • Arapski jezik
 • Iranski jezik
 • Albanski jezik
Menu
Menu

Dhoma numër 4 me pamje nga pishina

Dhoma numër 4 është e arreduar që t’ju ofrojë komfor maksimal dhe pjesën e ndarë për qëndrim dhe dhomën e fjetjes. Në këtë mënyrë gjatë qëndrimit në klinikën tonë për sëmundjet e varësisë apo çrregullimeve psikike mund t’i përkushtoheni edhe punës apo hobit tuaj sepse posedon një tavolinë të madhe me 4 karrige.

Kjo dhomë ofron pamjen nga pishina dhe posedon edhe krevatin e madh dopio, tavolinën e kuzhinës, një vitrinë të madhe si dhe krevatin r rehatshëm shtesë i cili është paraparë për shikimin e TV-së apo thjeshtë për një pushim të shkurtër.

Klinika për trajtimin e sëmundjeve të varësisë VIP Vorobjev është e dizajnuar në atë mënyrë që pacientëve t’i ofrojë rehati maksimale, komfor por edhe privatësi. Kjo dhomë është ideale nëse dëshironi që gjatë procesit të trajtimit të keni pjesën për pushim të ndarë nga dhoma e fjetjes. Me pamjen nga pishina dhe dy tarraca dhoma numër 4 ju ofron gjithë komforin dhe privatësinë e duhur. Natyrisht aty është edhe LCD TV e madhe me televizion kabllor dhe interneti Wi-Fi falas, si dhe kondicioneri i ajrit, që të mund të ndjeheni maksimalisht komfor.  

soba broj 4 klinika vip vorobjev
soba broj 4 klinika vip vorobjev
sonba 4 klinika vip vorobjev

Të fundit nga blogu ynë

  • 12/02/2020
  • 1
  Detoksifikimi nga heroina – Riktheni kontrollin e jetës suaj!

  Detoksifikimi nga heroina – Riktheni kontrollin e jetës suaj!

  Detoksifikimi nga heroina është një hap i rëndësishëm për  trajtimin e personave të varur. Heroina është substanca psikoaktive më vjetër e njohur. Lulëkuqja, nga e cila fitohet heroina është përdorur qysh në kohën e sumerëve. Çfarë efekti fillestar ka tregon edhe vetë emri, pasi në përkthim bukval nga gjuha e tyre, e ka kuptimin –

  Lexo me shume
  • 25/12/2019
  • 0
  Varësia nga interneti – Sëmundje e epokës moderne

  Varësia nga interneti – Sëmundje e epokës moderne

  Varësia nga interneti është sëmundje e epokës moderne. Shekulli XXI karakterizohet me telefona celular, internet dhe rrjete sociale. Sigurisht, ata na kanë lehtësuar jetën në masë të madhe. Vetëm me një klikim mund të gjejmë informacionet e nevojshme. Detyrat e punës tani i kryejmë edhe jashtë zyrës, ndërsa nga komoditeti i shtëpisë mund të blejmë,

  Lexo me shume